Kancelaria Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe funkcjonuje na rynku usług podatkowo-księgowych nieprzerwanie od 1993 roku. Niekorporacyjny charakter działalności pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje zachęcą Państwa do nawiązania stałej współpracy z naszą kancelarią.

Aktualności

 

Rozstrzyganie wątpliwości na korzyść podatnika

Z dniem 1 stycznia 2016 roku wszedł w życie przepis art. 2a Ordynacji podatkowej, zgodnie z którym niedające się usunąć wątpliwości, co do treści przepisów prawa podatkowego, rozstrzyga się na korzyść podatnika.
 

Jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą?

Decydując się na założenie własnej działalności, musimy uporać się z dopełnieniem kilku formalności. Oto praktyczna instrukcja, wyjaśniająca jak założyć jednoosobową działalność gospodarczą w kilku krokach.
 

Reklama na Facebooku - obowiązki przedsiębiorcy

Coraz częściej przedsiębiorcy korzystają z możliwości reklamowania się na portalach społecznościowych. Jednym z najpopularniejszych jest Facebook.
 

Oskładkowanie umów zleceń od 1 stycznia 2016 r.

Od 1 stycznia 2016 r. nowelizacja ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych (DzU z 2014 r., poz. 1831), wprowadziła zasadę oskładkowania zlecenia do pułapu minimalnej płacy.
 

Od 1 stycznia 2016 r. nowe zasady opodatkowania ukrytych dochodów

Nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ordynacji podatkowej z 16 stycznia 2015 r. (Dz. U. poz. 251).
 

Zmiana sposobu obliczania odsetek ustawowych

Od 1 stycznia 2016r. zmienił się sposób obliczania odsetek ustawowych i ich wysokość.

Dane kontaktowe

Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe i Rachunkowe

ul. Aleje Jerozolimskie 133/101
02-304 Warszawa
Email: kontakt@kontolex.pl
Telefon: (22) 837 91 94

Na skróty

Kadry i płace Warszawa Kancelaria podatkowa Warszawa Odzyskiwanie nieruchomości Warszawa Oferta Polityka ciasteczek Tania księgowość Warszawa
Doradca Podatkowy
Kancelaria podatkowa ✔ Doradztwo podatkowe ✔ Biuro rachunkowe ✔ Księgowość ✔ Obsługa księgowa ✔ Tania księgowość ✔ Usługi księgowe ✔ Kadry i płace | Projekt i wykonanie BerMar multimedia