Kancelaria Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe funkcjonuje na rynku usług podatkowo-księgowych nieprzerwanie od 1993 roku. Niekorporacyjny charakter działalności pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje zachęcą Państwa do nawiązania stałej współpracy z naszą kancelarią.

Księgowość Warszawa Aleje Jerozolimskie

Księgowość Warszawa ŚródmieścieUsługi księgowe w pełnym zakresie prowadzone są na rzecz osób prawnych: spółek prawa handlowego, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz innych podmiotów zobowiązanych do prowadzenia sprawozdawczości księgowo-podatkowej.

Zakres usług:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • rozliczanie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych

Na życzenie Klienta sporządzamy dodatkowe zestawienia kosztów i wydatków ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem.
Wspieramy zewnętrznych Klientów w procedurze zwrotu podatku VAT. Na bieżąco informujemy o zmianach w przepisach podatkowych.

Dane kontaktowe

Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe i Rachunkowe

ul. Aleje Jerozolimskie 133/101
02-304 Warszawa
Email: kontakt@kontolex.pl
Telefon: (22) 837 91 94

Na skróty

Kadry i płace Warszawa Kancelaria podatkowa Warszawa Odzyskiwanie nieruchomości Warszawa Oferta Polityka ciasteczek Tania księgowość Warszawa
Doradca Podatkowy
Kancelaria podatkowa ✔ Doradztwo podatkowe ✔ Biuro rachunkowe ✔ Księgowość ✔ Obsługa księgowa ✔ Tania księgowość ✔ Usługi księgowe ✔ Kadry i płace | Projekt i wykonanie BerMar multimedia