Kancelaria Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe funkcjonuje na rynku usług podatkowo-księgowych nieprzerwanie od 1993 roku. Niekorporacyjny charakter działalności pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje zachęcą Państwa do nawiązania stałej współpracy z naszą kancelarią.

O kancelarii

O NAS

Zajmujemy się doradztwem podatkowym od 1993 roku. Kancelaria początkowo działała w formie spółki cywilnej. Obecnie, po zmianie formuły prawnej, jest jednoosobową działalnością gospodarczą doradcy podatkowego. Od ponad roku siedziba kancelarii znajduje się w budynku biurowym położonym w Warszawie w Alejach Jerozolimskich.
Obecnie obsługujemy kilkudziesięciu Klientów. Z niektórymi współpracujemy od początku działalności, a w kilku przypadkach jest to już drugie pokolenie naszych Partnerów, co świadczy o jakości naszej pracy i zaufaniu do nas.
Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak również spółki osobowe i spółki prawa handlowego. Nasi Partnerzy działają w różnych branżach. Są to kancelarie adwokackie, kancelarie notarialne, firmy handlowe i usługowe w tym telekomunikacyjne oraz gastronomiczne. Niektóre zatrudniają kilku pracowników, inne są przedsiębiorstwami znacznych rozmiarów, z wieloma filiami. Mamy doświadczenie w obsłudze transakcji międzynarodowych, gdyż część naszych Klientów prowadzi działalność w innych krajach.
W obszarze doradztwa podatkowego działamy na rzecz stałych Klientów, a dodatkowo udzielamy porad m.in. w zakresie podatku od spadków i darowizn, obsługi transakcji nieruchomościowych oraz tych związanych ze zwrotem podatku VAT.

NASZ CEL

Podstawowym celem kancelarii jest wspieranie działalności biznesowej podmiotów gospodarczych przez profesjonalną obsługę w zakresie rachunkowości i podatków.

JAK DZIAŁAMY

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli obsługiwani przez profesjonalny i kompetentny zespół, który mocno angażuje się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych. Zatrudniamy pracowników o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne techniki współpracy z Klientami.
Dowodem na profesjonalizm jest wieloletnia współpraca z wieloma Klientami oraz zadowolenie z naszych usług. Zapotrzebowanie na nie ciągle rośnie, dlatego cały czas pozyskujemy nowych Klientów.

ZESPÓŁ

W kancelarii pracuje 8 osób. Zagadnieniami doradztwa podatkowego zajmuje się właściciel, Tomasz Hugues, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, wykonujący zawód doradcy podatkowego od 1993 r.
Pracami zespołów zajmujących się usługami księgowymi kierują osoby o najwyższych kwalifikacjach posiadające uprawnienia Ministerstwa Finansów.

WARTOŚCI
  • Rzetelność i terminowość świadczonych usług to podstawa działalności kancelarii.
  • Obowiązkiem kancelarii jest zagwarantowanie Klientom, żeby wszelkie zdarzenia gospodarcze, które są ewidencjonowane w ich sprawozdawczości księgowej, były zgodne z przepisami prawa podatkowego oraz standardami księgowymi.
  • Optymalizowanie obciążeń podatkowych realizujemy we współpracy z Klientami w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.
  • Staramy się, żeby każdy Klient był zadowolony z naszych usług. Szczególny nacisk kładziemy na dyskrecję i poufność w zakresie spraw, o których jesteśmy informowani.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji przez pracowników kancelarii umożliwia wywiązywanie się z powierzonych nam zadań w pełni profesjonalnie.

Dane kontaktowe

Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe i Rachunkowe

ul. Aleje Jerozolimskie 133/101
02-304 Warszawa
Email: kontakt@kontolex.pl
Telefon: (22) 837 91 94

Na skróty

Kadry i płace Warszawa Kancelaria podatkowa Warszawa Odzyskiwanie nieruchomości Warszawa Oferta Polityka ciasteczek Tania księgowość Warszawa
Doradca Podatkowy
Kancelaria podatkowa ✔ Doradztwo podatkowe ✔ Biuro rachunkowe ✔ Księgowość ✔ Obsługa księgowa ✔ Tania księgowość ✔ Usługi księgowe ✔ Kadry i płace | Projekt i wykonanie BerMar multimedia