Kancelaria Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe funkcjonuje na rynku usług podatkowo-księgowych nieprzerwanie od 1993 roku. Niekorporacyjny charakter działalności pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych usług. Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje zachęcą Państwa do nawiązania stałej współpracy z naszą kancelarią.

Odzyskiwanie nieruchomości Warszawa

Odzyskiwanie nieruchomości WarszawaPomagamy w skomplikowanych sprawach odzyskiwania nieruchomości, współpracując z innymi podmiotami prawnymi.

Sukcesem zakończył się wieloletni, trudny projekt odzyskania przez naszego Klienta kamienicy w Gdańsku, który prowadziliśmy razem z dwiema kancelariami adwokackimi.

Uczestniczyliśmy w procesie odzyskiwania nieruchomości w Warszawie. Zaproponowane przez nas optymalizacje podatkowe umożliwiły naszym Klientom ograniczenie obciążeń fiskalnych w trakcie uzyskiwania praw do ubiegania się o zwrot nieruchomości oraz przy ich zbywaniu.

Dane kontaktowe

Konto Lex Tomasz Hugues Doradztwo Podatkowe i Rachunkowe

ul. Aleje Jerozolimskie 133/101
02-304 Warszawa
Email: kontakt@kontolex.pl
Telefon: (22) 837 91 94

Na skróty

Kadry i płace Warszawa Kancelaria podatkowa Warszawa Odzyskiwanie nieruchomości Warszawa Oferta Polityka ciasteczek Tania księgowość Warszawa
Doradca Podatkowy
Kancelaria podatkowa ✔ Doradztwo podatkowe ✔ Biuro rachunkowe ✔ Księgowość ✔ Obsługa księgowa ✔ Tania księgowość ✔ Usługi księgowe ✔ Kadry i płace | Projekt i wykonanie BerMar multimedia